Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
MINČEV
Ilko
Rok nar.
1966
Družstvo:
TJ GEOLÓG Rožňava D
Registrovaný:
Nie
Rebríček:
K395
Odohrané kolá: 14
Odohrané dvojhry: 56
Odohrané švorhry: 14
Odohrané dvojhry: 82.35%
Úspešnosť dvojhry: 80.36
Úspešnosť švorhry: 71.43
22.03.2024
STK Gemerská Poloma B
-
TJ GEOLÓG Rožňava D
(9:9)
17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GAJDOŚ Jaroslav
/
ROCHFALUŠI Vladimír
:
MINČEV Ilko
/
HORVÁTH Kristián
9
-9
-8
-9
1 : 3
ROCHFALUŠI Vladimír
:
MINČEV Ilko
-8
-3
-5
0 : 3
ŽÚDEL Ondrej
:
MINČEV Ilko
-9
9
8
-12
8
3 : 2
ČARNOKY Peter
:
MINČEV Ilko
-9
12
8
-8
6
3 : 2
GAJDOŚ Jaroslav
:
MINČEV Ilko
-8
-7
-6
0 : 3
24.03.2024
TJ GEOLÓG Rožňava D
-
ŠK Henckovce
(13:5)
16. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
MINČEV Ilko
/
HORVÁTH Kristián
:
BREZNEN Ľubomír
/
ŠIMON Peter
-5
-9
-14
0 : 3
MINČEV Ilko
:
ŠIMON Peter
10
-8
7
4
3 : 1
MINČEV Ilko
:
MURZA Štefan
8
7
1
3 : 0
MINČEV Ilko
:
BREZNEN Ľubomír
8
6
8
3 : 0
MINČEV Ilko
:
KOLIBÁROVÁ Martina
8
-6
8
7
3 : 1
08.03.2024
TJ TATRAN Betliar
-
TJ GEOLÓG Rožňava D
(6:12)
15. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ŠEBESTA Peter st.
/
FÁBIÁN Peter
:
MINČEV Ilko
/
LAKOMÝ Tibor
-7
-8
-7
0 : 3
TERAJ Michal
:
MINČEV Ilko
4
-6
6
-7
-7
2 : 3
FÁBIÁN Peter
:
MINČEV Ilko
9
-4
7
-8
-7
2 : 3
ÁRVAY Ľubomír
:
MINČEV Ilko
-6
6
-8
-10
1 : 3
ŠEBESTA Peter st.
:
MINČEV Ilko
9
7
-5
7
3 : 1
29.02.2024
TJ GEOLÓG Rožňava D
-
VAJDA TEAM Dobšiná
(14:4)
14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
MINČEV Ilko
/
GALLO Peter
:
ČERVENÁK Roman st.
/
KRÁGA Štefan
9
8
-10
-8
11
3 : 2
MINČEV Ilko
:
KRÁGA Štefan
-11
5
10
-7
6
3 : 2
MINČEV Ilko
:
BUBENĆÍK Marián
2
-7
-9
2
13
3 : 2
MINČEV Ilko
:
BUBENČÍK Roman
4
8
2
3 : 0
MINČEV Ilko
:
ČERVENÁK Roman st.
11
10
9
3 : 0
23.02.2024
STK Honce
-
TJ GEOLÓG Rožňava D
(5:13)
13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
AMBRUS Ferenc
/
REPISKÝ Rudolf ml.
:
BALÁŽ Štefan
/
MINČEV Ilko
-7
-10
10
-9
1 : 3
REPISKÝ Rudolf ml.
:
MINČEV Ilko
-8
-2
9
-8
1 : 3
DŽUBÁK Ján
:
MINČEV Ilko
5
9
-3
10
3 : 1
AMBRUS Ferenc
:
MINČEV Ilko
10
-12
-5
10
6
3 : 2
GALLO Peter
:
MINČEV Ilko
7
-5
9
-1
-8
2 : 3
02.02.2024
ŠKST Gočovo
-
TJ GEOLÓG Rožňava D
(6:12)
10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ONDREJČÍK Dušan
/
ONDREJČÍK Miroslav
:
BALÁŽ Štefan
/
MINČEV Ilko
-4
-6
-2
0 : 3
ONDREJČÍK Miroslav
:
MINČEV Ilko
-6
-4
-9
0 : 3
ONDREJČÍK Dušan
:
MINČEV Ilko
-5
-3
-2
0 : 3
KRAČUN Martin
:
MINČEV Ilko
-2
-1
-6
0 : 3
BOBRÍK Ján
:
MINČEV Ilko
-7
8
9
8
3 : 1
15.12.2023
STO Mokrance B
-
TJ GEOLÓG Rožňava D
(9:9)
9. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
VÁRTÁS Ľubomír
/
CZINGELY František
:
MINČEV Ilko
/
STRAKA Ján
3
7
8
3 : 0
BORTNYÁK Nándor
:
MINČEV Ilko
-5
-6
-6
0 : 3
CZINGELY František
:
MINČEV Ilko
-8
-7
9
9
-6
2 : 3
ŠVEČKA Tibor
:
MINČEV Ilko
11
-10
9
-9
-8
2 : 3
VÁRTÁS Ľubomír
:
MINČEV Ilko
-9
11
-9
9
10
3 : 2
07.12.2023
TJ GEOLÓG Rožňava D
-
STK Gemerská Poloma B
(9:9)
8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
MINČEV Ilko
/
HORVÁTH Kristián
:
ŽÚDEL Ondrej
/
GAJDOŚ Jaroslav
-7
-4
-6
0 : 3
MINČEV Ilko
:
VIDO Maroš
6
5
2
3 : 0
MINČEV Ilko
:
ROCHFALUŠI Vladimír
7
3
1
3 : 0
MINČEV Ilko
:
ŽÚDEL Ondrej
-4
-9
8
-6
1 : 3
MINČEV Ilko
:
GAJDOŚ Jaroslav
1
8
6
3 : 0
01.12.2023
ŠK Henckovce
-
TJ GEOLÓG Rožňava D
(10:8)
7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KOLIBÁROVÁ Martina
/
MURZA Štefan
:
BALÁŽ Štefan
/
MINČEV Ilko
-6
8
-9
9
7
3 : 2
KOLIBÁROVÁ Martina
:
MINČEV Ilko
9
-5
7
6
3 : 1
ŠIMON Peter
:
MINČEV Ilko
5
9
-8
12
3 : 1
BREZNEN Ľubomír
:
MINČEV Ilko
-10
-10
-6
0 : 3
MURZA Štefan
:
MINČEV Ilko
-6
9
-4
8
-8
2 : 3
24.11.2023
TJ GEOLÓG Rožňava D
-
TJ TATRAN Betliar
(17:1)
6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BALÁŽ Štefan
/
MINČEV Ilko
:
ŠEBESTA Peter st.
/
JERGA Michal
-8
8
8
7
3 : 1
MINČEV Ilko
:
ŠEBESTA Peter st.
9
6
5
3 : 0
MINČEV Ilko
:
TERAJ Michal
9
7
5
3 : 0
MINČEV Ilko
:
JERGA Michal
9
-10
8
6
3 : 1
MINČEV Ilko
:
0
0
0
3 : 0
17.11.2023
VAJDA TEAM Dobšiná
-
TJ GEOLÓG Rožňava D
(7:11)
5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KAŠPAR Štefan
/
BUBENĆÍK Marián
:
MINČEV Ilko
/
BALÁŽ Štefan
-6
-8
-10
0 : 3
ČERVENÁK Roman ml.
:
MINČEV Ilko
-4
-5
9
-3
1 : 3
KRÁGA Štefan
:
MINČEV Ilko
12
-7
-8
-8
1 : 3
BUBENĆÍK Marián
:
MINČEV Ilko
-9
-7
-4
0 : 3
ČERVENÁK Roman st.
:
MINČEV Ilko
6
-5
-5
4
-8
2 : 3
03.11.2023
TJ GEOLÓG Rožňava D
-
STO Medzev A
(11:7)
3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
MINČEV Ilko
/
HORVÁTH Kristián
:
KALETA Peter
/
ZVIRINSKÝ Peter
10
5
9
3 : 0
MINČEV Ilko
:
FLEGNER Roman
10
-9
7
7
3 : 1
MINČEV Ilko
:
JUHÁR Miroslav
4
3
4
3 : 0
MINČEV Ilko
:
ZVIRINSKÝ Peter
7
9
7
3 : 0
MINČEV Ilko
:
KALETA Peter
11
6
5
3 : 0
27.10.2023
S.T.K. Plešivec B
-
TJ GEOLÓG Rožňava D
(7:11)
2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
OLEÁR Peter
/
BAKOŠ Norbert
:
MINČEV Ilko
/
BALÁŽ Štefan
-9
4
-8
9
-6
2 : 3
DRENKO Szilárd
:
MINČEV Ilko
6
-9
5
-7
8
3 : 2
BAKOŠ Norbert
:
MINČEV Ilko
-11
6
-5
-6
1 : 3
OLEÁR Peter
:
MINČEV Ilko
6
6
-9
-3
-4
2 : 3
ŠOFRANKO Ján
:
MINČEV Ilko
-3
-5
-3
0 : 3
20.10.2023
TJ GEOLÓG Rožňava D
-
ŠKST Gočovo
(15:3)
1. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
MINČEV Ilko
/
BALÁŽ Štefan
:
BOBRÍK Ján
/
KRAČUN Martin
-6
5
8
12
3 : 1
MINČEV Ilko
:
BOBRÍK Ján
9
5
5
3 : 0
MINČEV Ilko
:
KRAČUN Martin
3
12
2
3 : 0
MINČEV Ilko
:
ONDREJČÍK Miroslav
5
6
2
3 : 0
MINČEV Ilko
:
ONDREJČÍK Dušan
10
11
9
3 : 0
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 146156