Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
ŽÚDEL
Ondrej
Rok nar.
1984
Družstvo:
STK Gemerská Poloma B
Registrovaný:
Nie
Rebríček:
K427
Odohrané kolá: 13
Odohrané dvojhry: 52
Odohrané švorhry: 13
Odohrané dvojhry: 76.47%
Úspešnosť dvojhry: 96.15
Úspešnosť švorhry: 100.00
22.03.2024
STK Gemerská Poloma B
-
TJ GEOLÓG Rožňava D
(9:9)
17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ŽÚDEL Ondrej
/
ČARNOKY Peter
:
GALLO Ján st.
/
DELY Attila
6
6
8
3 : 0
ŽÚDEL Ondrej
:
HORVÁTH Kristián
9
3
2
3 : 0
ŽÚDEL Ondrej
:
MINČEV Ilko
-9
9
8
-12
8
3 : 2
ŽÚDEL Ondrej
:
DELY Attila
8
-9
8
8
3 : 1
ŽÚDEL Ondrej
:
GALLO Ján st.
9
4
6
3 : 0
08.03.2024
STK Gemerská Poloma B
-
ŠKST Gočovo
(13:5)
15. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ŽÚDEL Ondrej
/
GAJDOŚ Jaroslav
:
BOBRÍK Ján
/
KRAČUN Martin
9
-6
13
-7
7
3 : 2
ŽÚDEL Ondrej
:
BOBRÍK Ján
4
3
3
3 : 0
ŽÚDEL Ondrej
:
KRAČUN Martin
7
11
6
3 : 0
ŽÚDEL Ondrej
:
ONDREJČÍK Dušan
6
5
3
3 : 0
ŽÚDEL Ondrej
:
ONDREJČÍK Miroslav
5
6
7
3 : 0
23.02.2024
STK Gemerská Poloma B
-
STO Medzev A
(15:3)
13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ŽÚDEL Ondrej
/
ČARNOKY Peter
:
KALETA Peter
/
HAMADEJ Milan
5
5
4
3 : 0
ŽÚDEL Ondrej
:
HAMADEJ Milan
7
6
5
3 : 0
ŽÚDEL Ondrej
:
KALETA Peter
7
8
7
3 : 0
ŽÚDEL Ondrej
:
JUHÁR Miroslav
5
6
6
3 : 0
ŽÚDEL Ondrej
:
FLEGNER Roman
9
11
-9
7
3 : 1
28.12.2023
STK Gemerská Poloma B
-
ŠK Henckovce
(12:6)
12. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ŽÚDEL Ondrej
/
ČARNOKY Peter
:
MURZA Štefan
/
KOLIBÁROVÁ Martina
8
4
-6
4
3 : 1
ŽÚDEL Ondrej
:
MURZA Štefan
8
9
7
3 : 0
ŽÚDEL Ondrej
:
ŠIMON Peter
8
9
9
3 : 0
ŽÚDEL Ondrej
:
BREZNEN Ľubomír
-5
5
-9
7
7
3 : 2
ŽÚDEL Ondrej
:
KOLIBÁROVÁ Martina
9
8
-8
9
3 : 1
09.02.2024
TJ TATRAN Betliar
-
STK Gemerská Poloma B
(6:12)
11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ŠEBESTA Peter st.
/
FÁBIÁN Peter
:
ŽÚDEL Ondrej
/
ČARNOKY Peter
-7
-7
-9
0 : 3
ŠEBESTA Peter st.
:
ŽÚDEL Ondrej
-8
-9
-7
0 : 3
FÁBIÁN Peter
:
ŽÚDEL Ondrej
-7
-6
-9
0 : 3
ÁRVAY Ľubomír
:
ŽÚDEL Ondrej
8
6
9
3 : 0
TERAJ Michal
:
ŽÚDEL Ondrej
-9
8
-5
8
-9
2 : 3
02.02.2024
STK Gemerská Poloma B
-
VAJDA TEAM Dobšiná
(13:5)
10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ŽÚDEL Ondrej
/
ČARNOKY Peter
:
ČERVENÁK Roman st.
/
KRÁGA Štefan
6
9
9
3 : 0
ŽÚDEL Ondrej
:
ČERVENÁK Roman st.
10
7
-9
9
3 : 1
ŽÚDEL Ondrej
:
BUBENĆÍK Marián
7
7
4
3 : 0
ŽÚDEL Ondrej
:
KRÁGA Štefan
3
-9
8
10
3 : 1
ŽÚDEL Ondrej
:
ČERVENÁK Roman ml.
3
3
3
3 : 0
15.12.2023
STK Gemerská Poloma B
-
STK Honce
(11:7)
9. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ŽÚDEL Ondrej
/
ČARNOKY Peter
:
DŽUBÁK Ján
/
GALLO Peter
6
6
4
3 : 0
ŽÚDEL Ondrej
:
GALLO Peter
8
-8
10
6
3 : 1
ŽÚDEL Ondrej
:
AMBRUS Ferenc
10
8
6
3 : 0
ŽÚDEL Ondrej
:
DŽUBÁK Ján
6
11
12
3 : 0
ŽÚDEL Ondrej
:
REPISKÝ Rudolf ml.
8
9
8
3 : 0
07.12.2023
TJ GEOLÓG Rožňava D
-
STK Gemerská Poloma B
(9:9)
8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
MINČEV Ilko
/
HORVÁTH Kristián
:
ŽÚDEL Ondrej
/
GAJDOŚ Jaroslav
-7
-4
-6
0 : 3
HORVÁTH Kristián
:
ŽÚDEL Ondrej
-4
-8
-9
0 : 3
BALÁŽ Štefan
:
ŽÚDEL Ondrej
-7
-9
-4
0 : 3
MINČEV Ilko
:
ŽÚDEL Ondrej
-4
-9
8
-6
1 : 3
KOLÁRIK Stanislav
:
ŽÚDEL Ondrej
-9
-11
-10
0 : 3
01.12.2023
STK Gemerská Poloma B
-
S.T.K. Plešivec B
(6:12)
7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ŽÚDEL Ondrej
/
GAJDOŚ Jaroslav
:
BAKOŠ Norbert
/
OLEÁR Peter
5
9
8
3 : 0
ŽÚDEL Ondrej
:
ŠOFRANKO Ján
4
7
6
3 : 0
ŽÚDEL Ondrej
:
DRENKO Szilárd
7
-10
-6
5
-6
2 : 3
ŽÚDEL Ondrej
:
OLEÁR Peter
7
8
7
3 : 0
ŽÚDEL Ondrej
:
BAKOŠ Norbert
10
4
9
3 : 0
23.11.2023
ŠKST Gočovo
-
STK Gemerská Poloma B
(1:17)
6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KRAČUN Martin
/
BOBRÍK Ján
:
ŽÚDEL Ondrej
/
ĎURÁN Miloslav
9
-7
-6
-5
1 : 3
KRAČUN Martin
:
ŽÚDEL Ondrej
-6
-5
-8
0 : 3
ONDREJČÍK Dušan
:
ŽÚDEL Ondrej
-3
-5
-4
0 : 3
SKLENÁR Ján
:
ŽÚDEL Ondrej
-8
-7
-5
0 : 3
BOBRÍK Ján
:
ŽÚDEL Ondrej
-4
-6
-7
0 : 3
03.11.2023
ŠK Henckovce
-
STK Gemerská Poloma B
(5:13)
3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ŠIMON Peter
/
FAFRÁK Slavomír
:
ČARNOKY Peter
/
ŽÚDEL Ondrej
-4
-6
-8
0 : 3
MURZA Štefan
:
ŽÚDEL Ondrej
-7
-2
-7
0 : 3
KOLIBÁROVÁ Martina
:
ŽÚDEL Ondrej
7
-8
-7
-7
1 : 3
ŠIMON Peter
:
ŽÚDEL Ondrej
-3
6
-5
-6
1 : 3
FAFRÁK Slavomír
:
ŽÚDEL Ondrej
-4
-6
-3
0 : 3
27.10.2023
STK Gemerská Poloma B
-
TJ TATRAN Betliar
(13:5)
2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ŽÚDEL Ondrej
/
ČARNOKY Peter
:
LIPTÁK Ondrej
/
TERAJ Michal
1
-8
2
7
3 : 1
ŽÚDEL Ondrej
:
LIPTÁK Ondrej
5
6
9
3 : 0
ŽÚDEL Ondrej
:
TERAJ Michal
7
-8
9
4
3 : 1
ŽÚDEL Ondrej
:
ŠEBESTA Peter st.
8
5
1
3 : 0
ŽÚDEL Ondrej
:
JERGA Michal
14
9
10
3 : 0
20.10.2023
VAJDA TEAM Dobšiná
-
STK Gemerská Poloma B
(5:13)
1. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KAŠPAR Štefan
/
ČERVENÁK Roman ml.
:
ČARNOKY Peter
/
ŽÚDEL Ondrej
-4
-8
-6
0 : 3
KRÁGA Štefan
:
ŽÚDEL Ondrej
-9
-4
-3
0 : 3
ČERVENÁK Roman st.
:
ŽÚDEL Ondrej
-7
-6
-4
0 : 3
KAŠPAR Štefan
:
ŽÚDEL Ondrej
-2
-3
-4
0 : 3
ČERVENÁK Roman ml.
:
ŽÚDEL Ondrej
-3
-2
-4
0 : 3
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 145948