Obrázok
TomášikOndrej
Rok nar.1952
Družstvo:TJ Geológ Rožňava D Registrovaný:Nie Rebríček:O42
Odohrané kolá: 19 Odohrané dvojhry: 73 Odohrané švorhry: 17
Odohrané dvojhry: 91.25% Úspešnosť dvojhry: 73.97 Úspešnosť švorhry: 64.71
 
Detail zápasu 04.04.2019 TJ Geológ Rožňava D - TJ Tatran Betliar (14:4) 21. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Tomášik Ondrej : Teraj Michal
-6-89-8
1 : 3
Tomášik Ondrej : Árvay Ľubomír
7-104-116
3 : 2
Tomášik Ondrej : Lipták Ondrej
436
3 : 0
Detail zápasu 30.03.2019 ŠKST Slavošovce - TJ Geológ Rožňava D (5:13) 20. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Boldi Nikolas/Gecelovský Igor : Kolárik Stanislav/Tomášik Ondrej
-3-10-6
0 : 3
Gecelovský Matej : Tomášik Ondrej
358
3 : 0
Gecelovský Igor : Tomášik Ondrej
88-10-5-9
2 : 3
Benčko Marek : Tomášik Ondrej
8-5-7-7
1 : 3
Boldi Nikolas : Tomášik Ondrej
984
3 : 0
Detail zápasu 22.03.2019 TJ Geológ Rožňava D - S.T.K. Plešivec B (14:4) 19. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Kolárik Stanislav/Tomášik Ondrej : Balázs Alexander st./Nemčok František
884
3 : 0
Tomášik Ondrej : Pulen Ladislav
543
3 : 0
Tomášik Ondrej : Šofranko Ján
97-61
3 : 1
Tomášik Ondrej : Nemčok František
-6-29-8
1 : 3
Tomášik Ondrej : Balázs Alexander st.
945
3 : 0
Detail zápasu 15.03.2019 MŠK Dobšiná A - TJ Geológ Rožňava D (4:14) 18. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Rochfaluši Vladimír/Matejzel Igor : Baláž Štefan/Tomášik Ondrej
-789-6-4
2 : 3
Rochfaluši Vladimír : Tomášik Ondrej
-8-5-1
0 : 3
Hlavačik Štefan : Tomášik Ondrej
-9-7-8
0 : 3
Červenák Stanislav : Tomášik Ondrej
-410-4-5
1 : 3
Matejzel Igor : Tomášik Ondrej
-4-5-6
0 : 3
Detail zápasu 08.03.2019 TJ Geológ Rožňava D - ŠK Henckovce B (16:2) 17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Kolárik Stanislav/Tomášik Ondrej : Fafrák Ivan/Zagiba Ján
88-8-83
3 : 2
Tomášik Ondrej : Zagiba Ján
732
3 : 0
Tomášik Ondrej : Fafrák Slavomír
1272
3 : 0
Tomášik Ondrej : Šimon Peter
561
3 : 0
Tomášik Ondrej : Fafrák Ivan
-938-113
3 : 2
Detail zápasu 22.02.2019 STK Honce A - TJ Geológ Rožňava D (7:11) 16. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Ambrus Ferenc/Džubák Ján : Kolárik Stanislav/Tomášik Ondrej
-867-98
3 : 2
Ambrus Ferenc : Tomášik Ondrej
910-78
3 : 1
Spišák Miroslav : Tomášik Ondrej
-89-1110-8
2 : 3
Gallo Peter : Tomášik Ondrej
-10-13-9
0 : 3
Džubák Ján : Tomášik Ondrej
96-11-4-6
2 : 3
Detail zápasu 08.02.2019 TJ Geológ Rožňava D - STK Baník Rakovnica A (16:2) 14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Kolárik Stanislav/Tomášik Ondrej : Maťáš Viliam/Sedlák Ľuboslav
644
3 : 0
Tomášik Ondrej : Sedlák Ľuboslav
764
3 : 0
Tomášik Ondrej : Ďurský Stanislav
131
3 : 0
Tomášik Ondrej : Lesňák Peter
-2-929-5
2 : 3
Tomášik Ondrej : Chlebuš Radoslav
562
3 : 0
Detail zápasu 01.02.2019 ŠKST Gočovo - TJ Geológ Rožňava D (7:11) 13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Bobrík Ján/Kračun Martin : Tomášik Ondrej/Minčev Ilko
-6577
3 : 1
Bobrík Ján : Tomášik Ondrej
-98110
3 : 1
Ondrejčík Miroslav : Tomášik Ondrej
-3-3-3
0 : 3
Rybár Milan : Tomášik Ondrej
9-9-9-9
1 : 3
Kračun Martin : Tomášik Ondrej
-4-6-8
0 : 3
Detail zápasu 25.01.2019 TJ Geológ Rožňava D - STK Gemerská Poloma B (12:6) 12. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Jerga Michal ml./Tomášik Ondrej : Čarnoky Peter/Gajdoš Jaroslav
-57-4-1
1 : 3
Tomášik Ondrej : Ďurán Miloslav
952
3 : 0
Tomášik Ondrej : Černická Anna
93-87
3 : 1
Tomášik Ondrej : Gajdoš Jaroslav
773
3 : 0
Tomášik Ondrej : Čarnoky Peter
-9-9-10
0 : 3
Detail zápasu 18.01.2019 TJ Geológ Rožňava D - ŠK Henckovce A (8:10) 11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Tomášik Ondrej : Murza Štefan
10-3-3-5
1 : 3
Tomášik Ondrej : Žúdel Ondrej
-7-69-6
1 : 3
Detail zápasu 10.01.2019 TJ Tatran Betliar - TJ Geológ Rožňava D (8:10) 10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Teraj Michal/Árvay Ľubomír : Minčev Ilko/Tomášik Ondrej
-10102-95
3 : 2
Árvay Ľubomír : Tomášik Ondrej
-9-9-3
0 : 3
Lipták Ondrej : Tomášik Ondrej
49-7-7-7
2 : 3
Teraj Michal : Tomášik Ondrej
-3-6512-4
2 : 3
Šebesta Peter st. : Tomášik Ondrej
776
3 : 0
Detail zápasu 21.12.2018 TJ Geológ Rožňava D - ŠKST Slavošovce (18:0) 9. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Minčev Ilko/Tomášik Ondrej : Benčko Marek/Boldi Nikolas
675
3 : 0
Tomášik Ondrej : Benčko Marek
567
3 : 0
Tomášik Ondrej : Boldi Nikolas
-111099
3 : 1
Tomášik Ondrej : Gecelovský Igor
624
3 : 0
Tomášik Ondrej : Kliment Miloš
3106
3 : 0
Detail zápasu 17.12.2018 S.T.K. Plešivec B - TJ Geológ Rožňava D (7:11) 8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Nemčok František/Balázs Alexander st. : Minčev Ilko/Tomášik Ondrej
21211
3 : 0
Nemčok František : Tomášik Ondrej
186
3 : 0
Pulen Ladislav : Tomášik Ondrej
-10-8-4
0 : 3
Balázs Alexander st. : Tomášik Ondrej
-56-10-6
1 : 3
Šofranko Ján : Tomášik Ondrej
-3-7-9
0 : 3
Detail zápasu 10.12.2018 TJ Geológ Rožňava D - MŠK Dobšiná A (17:1) 7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Minčev Ilko/Tomášik Ondrej : Červenák Roman/Červenák Martin
567
3 : 0
Tomášik Ondrej : Červenák Roman
236
3 : 0
Tomášik Ondrej : Červenák Martin
335
3 : 0
Tomášik Ondrej : Červenák Stanislav
831
3 : 0
Tomášik Ondrej : Lenkey Vladimír
8210
3 : 0
Detail zápasu 29.11.2018 ŠK Henckovce B - TJ Geológ Rožňava D (9:9) 6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Šimon Peter/Zagiba Ján : Tomášik Ondrej/Kolárik Stanislav
-78-9-12
1 : 3
Fafrák Slavomír : Tomášik Ondrej
-5-67-8
1 : 3
Fafrák Ivan : Tomášik Ondrej
-10-91012-11
2 : 3
Zagiba Ján : Tomášik Ondrej
-5-710-4
1 : 3
Šimon Peter : Tomášik Ondrej
-9-87-9
1 : 3
Detail zápasu 23.11.2018 TJ Geológ Rožňava D - STK Honce A (12:6) 5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Minčev Ilko/Tomášik Ondrej : Džubák Ján/Ambrus Ferenc
116-7-77
3 : 2
Tomášik Ondrej : Ambrus Ferenc
-10-9-8
0 : 3
Tomášik Ondrej : Džubák Ján
-5-7-8
0 : 3
Tomášik Ondrej : Spišák Miroslav
9108
3 : 0
Tomášik Ondrej : Gallo Peter
-9-9-8
0 : 3
Detail zápasu 26.10.2018 STK Baník Rakovnica A - TJ Geológ Rožňava D (6:12) 3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Chlebuš Radoslav/Blahút Stanislav : Tomášik Ondrej/Lakatoš Marek
-10-27-9
1 : 3
Lesňák Peter : Tomášik Ondrej
-99811
3 : 1
Chlebuš Radoslav : Tomášik Ondrej
-4-1-7
0 : 3
Blahút Stanislav : Tomášik Ondrej
-6-7-7
0 : 3
Gallo Marcel : Tomášik Ondrej
-311108
3 : 1
Detail zápasu 19.10.2018 TJ Geológ Rožňava D - ŠKST Gočovo (15:3) 2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Tomášik Ondrej/Lakatoš Marek : Kračun Martin/Rybár Milan
885
3 : 0
Tomášik Ondrej : Bobrík Ján
7-9-999
3 : 2
Tomášik Ondrej : Rybár Milan
916
3 : 0
Tomášik Ondrej : Naňo Vladimír
10611
3 : 0
Tomášik Ondrej : Kračun Martin
69-107
3 : 1
Detail zápasu 05.10.2018 STK Gemerská Poloma B - TJ Geológ Rožňava D (8:10) 1. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Černický Maximilián/Čarnoky Peter : Kolárik Stanislav/Tomášik Ondrej
79-75
3 : 1
Černický Maximilián : Tomášik Ondrej
375
3 : 0
Čarnoky Peter : Tomášik Ondrej
9-6114
3 : 1
Gajdoš Jaroslav : Tomášik Ondrej
9-8-8-10
1 : 3
Leitner Walter : Tomášik Ondrej
7-88-9-8
2 : 3
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 34380