Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
Vyberte si družstvo:
TJ TATRAN Betliar
VAJDA TEAM Dobšiná
STK Gemerská Poloma B
ŠKST Gočovo
ŠK Henckovce
STK Honce
STO Medzev A
STO Mokrance B
S.T.K. Plešivec B
TJ GEOLÓG Rožňava D
Zápasy družstva VAJDA TEAM Dobšiná
Odohrané 21.03.2024
TJ TATRAN Betliar
12
TERAJ Michal
4/0.5,
FÁBIÁN Peter
3/1.5,
ÁRVAY Ľubomír
3/1.5,
JERGA Michal
2/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:17
6
VAJDA TEAM Dobšiná
KRÁGA Štefan
2.5/2,
BUBENĆÍK Marián
1.5/3,
ČERVENÁK Roman st.
1.5/3,
ČERVENÁK Roman ml.
0.5/4,
Odohrané 15.03.2024
STO Medzev A
8
FLEGNER Roman
4/0.5,
MOGYORÓSI Miroslav
2.5/2,
JUHÁR Miroslav
1/3.5,
ZVIRINSKÝ Peter
0.5/1,
HAMADEJ Milan
0/3,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:16
10
VAJDA TEAM Dobšiná
BUBENĆÍK Marián
3.5/1,
ČERVENÁK Roman st.
3/1.5,
KRÁGA Štefan
2/2.5,
ČERVENÁK Roman ml.
1.5/3,
Odohrané 08.03.2024
VAJDA TEAM Dobšiná
6
BUBENĆÍK Marián
2.5/2,
ČERVENÁK Roman st.
1.5/3,
ČERVENÁK Roman ml.
1/1,
KRÁGA Štefan
0.5/4,
BUBENČÍK Roman
0.5/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:15
12
STK Honce
GALLO Peter
4/0,
AMBRUS Ferenc
3/1.5,
REPISKÝ Rudolf ml.
3/1.5,
DŽUBÁK Ján
2/2.5,
REPISKÝ Rudolf st.
0/0.5,
Odohrané 29.02.2024
TJ GEOLÓG Rožňava D
14
MINČEV Ilko
4.5/0,
LAKOMÝ Tibor
4/0.5,
HORVÁTH Kristián
3/1.5,
GALLO Peter
2.5/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:14
4
VAJDA TEAM Dobšiná
BUBENĆÍK Marián
2.5/2,
ČERVENÁK Roman st.
1/3.5,
BUBENČÍK Roman
0.5/4,
KRÁGA Štefan
0/4.5,
Odohrané 23.02.2024
VAJDA TEAM Dobšiná
10
ČERVENÁK Roman st.
3.5/1,
BUBENĆÍK Marián
2.5/2,
KRÁGA Štefan
2.5/2,
BUBENČÍK Roman
1.5/3,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:13
8
S.T.K. Plešivec B
DRENKO Szilárd
4/0.5,
BAKOŠ Norbert
2/2.5,
OLEÁR Peter
2/2.5,
VOJAKOVICS Tomáš
0/4.5,
Odohrané 16.02.2024
ŠKST Gočovo
8
BOBRÍK Ján
4.5/0,
KRAČUN Martin
1.5/3,
ONDREJČÍK Dušan
1/3.5,
ONDREJČÍK Miroslav
1/3.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:12
10
VAJDA TEAM Dobšiná
KRÁGA Štefan
3.5/1,
ČERVENÁK Roman st.
3.5/1,
BUBENĆÍK Marián
3/1.5,
KAŠPAR Štefan
0/4.5,
Odohrané 09.02.2024
VAJDA TEAM Dobšiná
5
ČERVENÁK Roman st.
2.5/2,
KRÁGA Štefan
1.5/3,
BUBENĆÍK Marián
1/3.5,
KAŠPAR Štefan
0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:11
13
STO Mokrance B
VÁRTÁS Ľubomír
4/0.5,
CZINGELY František
4/0.5,
ŠVEČKA Tibor
3.5/1,
BORTNYÁK Nándor
1.5/3,
Odohrané 02.02.2024
STK Gemerská Poloma B
13
ČARNOKY Peter
4.5/0,
ŽÚDEL Ondrej
4.5/0,
ĎURÍČEK Marián
3/1.5,
ROCHFALUŠI Vladimír
1/3.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:10
5
VAJDA TEAM Dobšiná
BUBENĆÍK Marián
1.5/3,
ČERVENÁK Roman ml.
1.5/3,
ČERVENÁK Roman st.
1/3.5,
KRÁGA Štefan
1/3.5,
Odohrané 15.12.2023
ŠK Henckovce
10
ŠIMON Peter
3.5/0,
KOLIBÁROVÁ Martina
3/1.5,
BREZNEN Ľubomír
2.5/2,
MURZA Štefan
1/3.5,
GÖMÖRI Gabriel
0/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:9
8
VAJDA TEAM Dobšiná
BUBENĆÍK Marián
3.5/1,
ČERVENÁK Roman st.
2/2.5,
ČERVENÁK Roman ml.
1.5/3,
KRÁGA Štefan
1/3.5,
Odohrané 08.12.2023
VAJDA TEAM Dobšiná
9
ČERVENÁK Roman st.
4.5/0,
BUBENĆÍK Marián
2/2.5,
KRÁGA Štefan
1.5/3,
ČERVENÁK Roman ml.
1/3.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:8
9
TJ TATRAN Betliar
JERGA Michal
3/1.5,
ÁRVAY Ľubomír
2.5/2,
TERAJ Michal
2.5/2,
ŠEBESTA Peter st.
1/3.5,
Odohrané 01.12.2023
VAJDA TEAM Dobšiná
10
BUBENĆÍK Marián
3.5/1,
ČERVENÁK Roman st.
3.5/1,
ČERVENÁK Roman ml.
2.5/2,
KRÁGA Štefan
0.5/4,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:7
8
STO Medzev A
MOGYORÓSI Miroslav
3/1.5,
FLEGNER Roman
2/2.5,
ZVIRINSKÝ Peter
2/2.5,
JUHÁR Miroslav
1/3.5,
Odohrané 24.11.2023
STK Honce
9
GALLO Peter
3.5/1,
REPISKÝ Rudolf ml.
3.5/1,
AMBRUS Ferenc
1.5/3,
SPIŚÁK Miroslav
0.5/3,
NÉMETH Štefan
0/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:6
9
VAJDA TEAM Dobšiná
BUBENĆÍK Marián
3/1.5,
ČERVENÁK Roman st.
3/1.5,
ČERVENÁK Roman ml.
2/2,
KRÁGA Štefan
1/3.5,
KAŠPAR Štefan
0/0.5,
Odohrané 17.11.2023
VAJDA TEAM Dobšiná
7
KRÁGA Štefan
2.5/2,
ČERVENÁK Roman st.
2.5/2,
BUBENĆÍK Marián
1/3.5,
ČERVENÁK Roman ml.
1/3,
KAŠPAR Štefan
0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:5
11
TJ GEOLÓG Rožňava D
MINČEV Ilko
4.5/0,
BALÁŽ Štefan
2.5/2,
LAKOMÝ Tibor
2/2.5,
HORVÁTH Kristián
2/2.5,
Odohrané 10.11.2023
S.T.K. Plešivec B
10
DRENKO Szilárd
4.5/0,
OLEÁR Peter
3.5/1,
BAKOŠ Norbert
1.5/3,
ŠOFRANKO Ján
0.5/4,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:4
8
VAJDA TEAM Dobšiná
ČERVENÁK Roman st.
3/1.5,
BUBENĆÍK Marián
2/2.5,
KRÁGA Štefan
2/2.5,
ČERVENÁK Roman ml.
1/3,
KAŠPAR Štefan
0/0.5,
Odohrané 03.11.2023
VAJDA TEAM Dobšiná
17
BUBENĆÍK Marián
4.5/0,
ČERVENÁK Roman st.
4.5/0,
ČERVENÁK Roman ml.
4/0,
KRÁGA Štefan
3.5/1,
KAŠPAR Štefan
0.5/0,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:3
1
ŠKST Gočovo
KRAČUN Martin
1/3.5,
BOBRÍK Ján
0/4.5,
ONDREJČÍK Dušan
0/4.5,
ONDREJČÍK Miroslav
0/4.5,
Odohrané 27.10.2023
STO Mokrance B
12
ŠVEČKA Tibor
4.5/0,
CZINGELY František
3.5/1,
BORTNYÁK Nándor
2.5/2,
TOVARŇÁK Martin
1.5/3,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:2
6
VAJDA TEAM Dobšiná
BUBENĆÍK Marián
3/1.5,
ČERVENÁK Roman st.
1/1,
KRÁGA Štefan
1/3.5,
ČERVENÁK Roman ml.
1/3.5,
KAŠPAR Štefan
0/2.5,
Odohrané 20.10.2023
VAJDA TEAM Dobšiná
5
ČERVENÁK Roman st.
2.5/2,
KRÁGA Štefan
1.5/3,
ČERVENÁK Roman ml.
1/3.5,
KAŠPAR Štefan
0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:1
13
STK Gemerská Poloma B
ČARNOKY Peter
4.5/0,
ŽÚDEL Ondrej
4.5/0,
GAJDOŚ Jaroslav
2/2.5,
ROCHFALUŠI Vladimír
2/2.5,
~ Poč. záznamov: 17
|
Výhry/Remízy/Prehry: 5/2/10
|
Úspešnosť: 35.29%
|
Skóre: 135:171 ~
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 146149