Vyberte si družstvo:
Priebeh umiestnenia počas sezóny
Ukáž/skry grafický priebeh umiestnenia
Zápasy družstva STK Gemerská Poloma B
Odohrané 11.01.2019
Nepotvrdené STK Gemerská Poloma B 10
Čarnoky Peter 4.5/0, Gajdoš Jaroslav 2.5/2, Černická Anna 2/2.5, Ďurán Miloslav 1/3.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:10
8 ŠKST Gočovo Detail zápasu
Bobrík Ján 3.5/1, Naňo Vladimír 3.5/1, Kračun Martin 1/3.5, Rybár Milan 0/4.5,
Odohrané 14.12.2018
Nepotvrdené ŠK Henckovce A 16
Šramko Boris 4.5/0, Žúdel Ondrej 4.5/0, Breznen Ľubomír 3.5/1, Murza Štefan 3.5/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:8
2 STK Gemerská Poloma B Detail zápasu
Černický Maximilián 2/2.5, Gajdoš Jaroslav 0/4.5, Ďurán Miloslav 0/4,
Odohrané 07.12.2018
Nepotvrdené STK Gemerská Poloma B 5
Černický Maximilián 3.5/1, Černická Anna 1.5/3, Ďurán Miloslav 0/4.5, Romok Ondrej 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:7
13 TJ Tatran Betliar Detail zápasu
Árvay Ľubomír 4.5/0, Teraj Michal 3.5/1, Šebesta Peter st. 3/1.5, Lipták Ondrej 2/2.5,
Odohrané 30.11.2018
Nepotvrdené ŠKST Slavošovce 5
Boldi Nikolas 2/2.5, Benčko Marek 1.5/3, Gecelovský Matej 1.5/3, Gecelovský Igor 0/2.5, Kliment Miloš 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:6
13 STK Gemerská Poloma B Detail zápasu
Černický Maximilián 4.5/0, Leitner Walter 4.5/0, Gajdoš Jaroslav 3/1.5, Ďurán Miloslav 1/3.5,
Odohrané 23.11.2018
Nepotvrdené STK Gemerská Poloma B 14
Čarnoky Peter 4.5/0, Leitner Walter 4.5/0, Černický Maximilián 3/1.5, Gajdoš Jaroslav 2/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:5
4 S.T.K. Plešivec B Detail zápasu
Slovik Ladislav 2/2.5, Balázs Alexander st. 1/1.5, Pulen Ladislav 0.5/4, Šofranko Ján 0.5/4, Molnár Peter 0/2,
Odohrané 16.11.2018
Nepotvrdené MŠK Dobšiná A 6
Zahoranský Dušan 2/2.5, Hutník Jaroslav 1.5/3, Nemeth Miloš 1.5/3, Hlavačik Štefan 1/3, Lenkey Milan 0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:4
12 STK Gemerská Poloma B Detail zápasu
Čarnoky Peter 4.5/0, Gajdoš Jaroslav 4/0.5, Leitner Walter 3.5/1, Ďurán Miloslav 0/4, Černický Maximilián 0/0.5,
Odohrané 26.10.2018
Nepotvrdené STK Gemerská Poloma B 13
Čarnoky Peter 3/0, Gajdoš Jaroslav 2.5/1, Leitner Walter 2/1, Černický Maximilián 0.5/0, Tengely Matej 0/3, WO 5
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:3
5 ŠK Henckovce B Detail zápasu
Fafrák Ivan 3/1.5, Zagiba Ján 1/3, Fafrák Slavomír 1/3.5,
Odohrané 20.10.2018
Nepotvrdené STK Honce A 4
Gallo Peter 1/3.5, Ambrus Ferenc 1/3.5, Spišák Miroslav 1/3.5, Gallo Viliam ml. 1/3, Repiský Rudolf st. 0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:2
14 STK Gemerská Poloma B Detail zápasu
Černický Maximilián 4.5/0, Leitner Walter 4.5/0, Čarnoky Peter 4.5/0, Černická Anna 0.5/4,
Odohrané 05.10.2018
Nepotvrdené STK Gemerská Poloma B 8
Černický Maximilián 2.5/2, Čarnoky Peter 2.5/2, Leitner Walter 2/2.5, Gajdoš Jaroslav 1/2, Černická Anna 0/1.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:1
10 TJ Geológ Rožňava D Detail zápasu
Minčev Ilko 4.5/0, Gallo Ján st. 2.5/2, Tomášik Ondrej 2/2.5, Kolárik Stanislav 1/3.5,
~ Poč. záznamov: 9 | Výhry/Remízy/Prehry: 6/0/3 | Úspešnosť: 66.67% | Skóre: 91:71 ~
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 25513