Vyberte si družstvo:
Priebeh umiestnenia počas sezóny
Ukáž/skry grafický priebeh umiestnenia
Zápasy družstva TJ Geológ Rožňava D
Odohrané 22.03.2019
Doručená kópia TJ Geológ Rožňava D 14
Minčev Ilko 4.5/0, Tomášik Ondrej 3.5/1, Lakatoš Marek 3.5/1, Kolárik Stanislav 2.5/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:19
4 S.T.K. Plešivec B Detail zápasu
Nemčok František 3/1.5, Balázs Alexander st. 1/3.5, Pulen Ladislav 0/4.5, Šofranko Ján 0/4.5,
Odohrané 15.03.2019
Nepotvrdené MŠK Dobšiná A 4
Hlavačik Štefan 1/3.5, Rochfaluši Vladimír 1/3.5, Matejzel Igor 1/3.5, Csobady Marian 1/1, Červenák Stanislav 0/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:18
14 TJ Geológ Rožňava D Detail zápasu
Tomášik Ondrej 4.5/0, Minčev Ilko 4.5/0, Lakatoš Marek 4.5/0, Baláž Štefan 0.5/0,
Odohrané 08.03.2019
Nepotvrdené TJ Geológ Rožňava D 16
Tomášik Ondrej 4.5/0, Lakatoš Marek 4.5/0, Minčev Ilko 3.5/1, Kolárik Stanislav 3.5/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:17
2 ŠK Henckovce B Detail zápasu
Šimon Peter 1/3.5, Fafrák Ivan 1/3.5, Zagiba Ján 0/4.5, Fafrák Slavomír 0/4.5,
Odohrané 22.02.2019
Nepotvrdené STK Honce A 7
Ambrus Ferenc 3.5/1, Džubák Ján 1.5/3, Gallo Peter 1/3.5, Repiský Rudolf ml. 1/1, Spišák Miroslav 0/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:16
11 TJ Geológ Rožňava D Detail zápasu
Minčev Ilko 3.5/1, Tomášik Ondrej 3/1.5, Lakatoš Marek 2.5/2, Kolárik Stanislav 2/2.5,
Odohrané 08.02.2019
Nepotvrdené TJ Geológ Rožňava D 16
Minčev Ilko 4.5/0, Lakatoš Marek 4.5/0, Tomášik Ondrej 3.5/1, Kolárik Stanislav 3.5/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:14
2 STK Baník Rakovnica A Detail zápasu
Lesňák Peter 2/2.5, Chlebuš Radoslav 0/4.5, Sedlák Ľuboslav 0/4.5, Ďurský Stanislav 0/4, Maťáš Viliam 0/0.5,
Odohrané 01.02.2019
Nepotvrdené ŠKST Gočovo 7
Bobrík Ján 4.5/0, Kračun Martin 1.5/3, Rybár Milan 1/3.5, Naňo Vladimír 0/1.5, Ondrejčík Miroslav 0/3,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:13
11 TJ Geológ Rožňava D Detail zápasu
Lakatoš Marek 3.5/1, Minčev Ilko 3/1.5, Tomášik Ondrej 3/1.5, Kolárik Stanislav 1.5/3,
Odohrané 25.01.2019
Nepotvrdené TJ Geológ Rožňava D 12
Minčev Ilko 4.5/0, Lakatoš Marek 3.5/1, Tomášik Ondrej 3/1.5, Jerga Michal ml. 1/3.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:12
6 STK Gemerská Poloma B Detail zápasu
Čarnoky Peter 2.5/2, Černická Anna 2/2.5, Gajdoš Jaroslav 1.5/3, Ďurán Miloslav 0/4.5,
Odohrané 18.01.2019
Potvrdené TJ Geológ Rožňava D 8
Minčev Ilko 4.5/0, Fabián Peter 2.5/0, Lakatoš Marek 1/3.5, Tomášik Ondrej 0/2, Kolárik Stanislav 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:11
10 ŠK Henckovce A Detail zápasu
Žúdel Ondrej 3.5/1, Breznen Ľubomír 2.5/2, Šramko Boris 2/2.5, Murza Štefan 2/2.5,
Odohrané 10.01.2019
Potvrdené TJ Tatran Betliar 8
Šebesta Peter st. 4/0.5, Árvay Ľubomír 2.5/2, Teraj Michal 1.5/3, Lipták Ondrej 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:10
10 TJ Geológ Rožňava D Detail zápasu
Lakatoš Marek 3.5/1, Tomášik Ondrej 3/1.5, Minčev Ilko 2/2.5, Kolárik Stanislav 1.5/3,
Odohrané 21.12.2018
Potvrdené TJ Geológ Rožňava D 18
Minčev Ilko 4.5/0, Tomášik Ondrej 4.5/0, Kolárik Stanislav 4.5/0, Lakatoš Marek 4.5/0,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:9
0 ŠKST Slavošovce Detail zápasu
Gecelovský Igor 0/4.5, Benčko Marek 0/4.5, Boldi Nikolas 0/4.5, Kliment Miloš 0/4.5,
Odohrané 17.12.2018
Potvrdené S.T.K. Plešivec B 7
Nemčok František 3.5/1, Balázs Alexander st. 2.5/2, Slovik Ladislav 1/1, Pulen Ladislav 0/2.5, Šofranko Ján 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:8
11 TJ Geológ Rožňava D Detail zápasu
Minčev Ilko 4/0.5, Tomášik Ondrej 3/1.5, Lakatoš Marek 2.5/2, Kolárik Stanislav 1.5/3,
Odohrané 10.12.2018
Potvrdené TJ Geológ Rožňava D 17
Tomášik Ondrej 4.5/0, Kolárik Stanislav 4.5/0, Jerga Michal ml. 4/0, Lakatoš Marek 3.5/0, Minčev Ilko 0.5/0, Németh Dávid 0/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:7
1 MŠK Dobšiná A Detail zápasu
Červenák Stanislav 1/3.5, Lenkey Vladimír 0/4.5, Červenák Roman 0/4.5, Červenák Martin 0/4.5,
Odohrané 29.11.2018
Potvrdené ŠK Henckovce B 9
Šimon Peter 3/1.5, Fafrák Ivan 2.5/2, Zagiba Ján 2/2.5, Fafrák Slavomír 1.5/3,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:6
9 TJ Geológ Rožňava D Detail zápasu
Tomášik Ondrej 4.5/0, Kolárik Stanislav 3.5/1, Lakatoš Marek 1/3.5, Németh Dávid 0/4.5,
Odohrané 23.11.2018
Potvrdené TJ Geológ Rožňava D 12
Minčev Ilko 4.5/0, Lakatoš Marek 3.5/1, Kolárik Stanislav 2.5/2, Tomášik Ondrej 1.5/3,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:5
6 STK Honce A Detail zápasu
Gallo Peter 3/1.5, Džubák Ján 2/2.5, Ambrus Ferenc 1/3.5, Spišák Miroslav 0/4.5,
Odohrané 26.10.2018
Potvrdené STK Baník Rakovnica A 6
Lesňák Peter 4/0.5, Gallo Marcel 1/3.5, Blahút Stanislav 1/3.5, Chlebuš Radoslav 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:3
12 TJ Geológ Rožňava D Detail zápasu
Baláž Štefan 3.5/1, Lakatoš Marek 3.5/1, Tomášik Ondrej 2.5/2, Kolárik Stanislav 2.5/2,
Odohrané 19.10.2018
Potvrdené TJ Geológ Rožňava D 15
Tomášik Ondrej 4.5/0, Baláž Štefan 4/0.5, Lakatoš Marek 3.5/1, Kolárik Stanislav 3/1.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:2
3 ŠKST Gočovo Detail zápasu
Bobrík Ján 1.5/3, Kračun Martin 1/3.5, Naňo Vladimír 0.5/4, Rybár Milan 0/4.5,
Odohrané 05.10.2018
Potvrdené STK Gemerská Poloma B 8
Černický Maximilián 2.5/2, Čarnoky Peter 2.5/2, Leitner Walter 2/2.5, Gajdoš Jaroslav 1/2, Černická Anna 0/1.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:1
10 TJ Geológ Rožňava D Detail zápasu
Minčev Ilko 4.5/0, Gallo Ján st. 2.5/2, Tomášik Ondrej 2/2.5, Kolárik Stanislav 1/3.5,
~ Poč. záznamov: 17 | Výhry/Remízy/Prehry: 15/1/1 | Úspešnosť: 91.18% | Skóre: 216:90 ~
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 29149