Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
GAJDOŚ
Jaroslav
Rok nar.
1990
Družstvo:
STK Gemerská Poloma B
Registrovaný:
Nie
Rebríček:
O54
Odohrané kolá: 17
Odohrané dvojhry: 63
Odohrané švorhry: 17
Odohrané dvojhry: 87.50%
Úspešnosť dvojhry: 49.21
Úspešnosť švorhry: 35.29
05.04.2024
STK Honce
-
STK Gemerská Poloma B
(9:9)
18. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
DŽUBÁK Ján
/
REPISKÝ Rudolf ml.
:
GAJDOŚ Jaroslav
/
ROCHFALUŠI Vladimír
3
7
6
3 : 0
GALLO Peter
:
GAJDOŚ Jaroslav
7
5
-12
-10
7
3 : 2
REPISKÝ Rudolf ml.
:
GAJDOŚ Jaroslav
7
7
8
3 : 0
DŽUBÁK Ján
:
GAJDOŚ Jaroslav
8
7
-9
-7
9
3 : 2
AMBRUS Ferenc
:
GAJDOŚ Jaroslav
-9
10
5
-9
8
3 : 2
22.03.2024
STK Gemerská Poloma B
-
TJ GEOLÓG Rožňava D
(9:9)
17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GAJDOŚ Jaroslav
/
ROCHFALUŠI Vladimír
:
MINČEV Ilko
/
HORVÁTH Kristián
9
-9
-8
-9
1 : 3
GAJDOŚ Jaroslav
:
DELY Attila
-2
9
4
-9
-14
2 : 3
GAJDOŚ Jaroslav
:
GALLO Ján st.
-3
8
9
-9
-9
2 : 3
GAJDOŚ Jaroslav
:
HORVÁTH Kristián
-14
9
-9
9
-9
2 : 3
GAJDOŚ Jaroslav
:
MINČEV Ilko
-8
-7
-6
0 : 3
15.03.2024
S.T.K. Plešivec B
-
STK Gemerská Poloma B
(13:5)
16. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
OLEÁR Peter
/
BAKOŠ Norbert
:
GAJDOŚ Jaroslav
/
LEŠTACH Maroš
7
10
11
3 : 0
BAKOŠ Norbert
:
GAJDOŚ Jaroslav
9
9
12
3 : 0
VOJAKOVICS Tomáš
:
GAJDOŚ Jaroslav
9
-10
-8
7
-1
2 : 3
08.03.2024
STK Gemerská Poloma B
-
ŠKST Gočovo
(13:5)
15. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ŽÚDEL Ondrej
/
GAJDOŚ Jaroslav
:
BOBRÍK Ján
/
KRAČUN Martin
9
-6
13
-7
7
3 : 2
GAJDOŚ Jaroslav
:
ONDREJČÍK Miroslav
8
9
8
3 : 0
GAJDOŚ Jaroslav
:
BOBRÍK Ján
-8
9
-11
-3
1 : 3
GAJDOŚ Jaroslav
:
KRAČUN Martin
9
-9
6
-7
12
3 : 2
GAJDOŚ Jaroslav
:
ONDREJČÍK Dušan
5
-7
16
-11
5
3 : 2
01.03.2024
STO Mokrance B
-
STK Gemerská Poloma B
(17:1)
14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
VÁRTÁS Ľubomír
/
CZINGELY František
:
GAJDOŚ Jaroslav
/
ROCHFALUŠI Vladimír
8
7
7
3 : 0
TOVARŇÁK Martin
:
GAJDOŚ Jaroslav
-7
8
8
9
3 : 1
CZINGELY František
:
GAJDOŚ Jaroslav
6
7
8
3 : 0
VÁRTÁS Ľubomír
:
GAJDOŚ Jaroslav
9
-9
-8
9
8
3 : 2
ŠVEČKA Tibor
:
GAJDOŚ Jaroslav
9
8
9
3 : 0
23.02.2024
STK Gemerská Poloma B
-
STO Medzev A
(15:3)
13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GAJDOŚ Jaroslav
/
ĎURÍČEK Marián
:
FLEGNER Roman
/
JUHÁR Miroslav
-11
-10
-9
0 : 3
GAJDOŚ Jaroslav
:
FLEGNER Roman
-7
-4
-3
0 : 3
GAJDOŚ Jaroslav
:
HAMADEJ Milan
-10
-10
-7
0 : 3
GAJDOŚ Jaroslav
:
KALETA Peter
10
-12
10
9
3 : 1
GAJDOŚ Jaroslav
:
JUHÁR Miroslav
4
9
7
3 : 0
28.12.2023
STK Gemerská Poloma B
-
ŠK Henckovce
(12:6)
12. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GAJDOŚ Jaroslav
/
ĎURÍČEK Marián
:
BREZNEN Ľubomír
/
ŠIMON Peter
-6
-7
-8
0 : 3
GAJDOŚ Jaroslav
:
KOLIBÁROVÁ Martina
-8
7
-6
-7
1 : 3
GAJDOŚ Jaroslav
:
MURZA Štefan
-2
10
-9
5
10
3 : 2
GAJDOŚ Jaroslav
:
ŠIMON Peter
5
-5
9
7
3 : 1
GAJDOŚ Jaroslav
:
BREZNEN Ľubomír
11
-4
-7
10
-8
2 : 3
09.02.2024
TJ TATRAN Betliar
-
STK Gemerská Poloma B
(6:12)
11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
TERAJ Michal
/
ÁRVAY Ľubomír
:
GAJDOŚ Jaroslav
/
ĎURÍČEK Marián
6
9
8
3 : 0
ÁRVAY Ľubomír
:
GAJDOŚ Jaroslav
9
10
7
3 : 0
15.12.2023
STK Gemerská Poloma B
-
STK Honce
(11:7)
9. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GAJDOŚ Jaroslav
/
ROCHFALUŠI Vladimír
:
REPISKÝ Rudolf ml.
/
AMBRUS Ferenc
-10
-10
-3
0 : 3
GAJDOŚ Jaroslav
:
REPISKÝ Rudolf ml.
-9
9
5
10
3 : 1
GAJDOŚ Jaroslav
:
GALLO Peter
-10
-9
7
7
6
3 : 2
GAJDOŚ Jaroslav
:
AMBRUS Ferenc
6
-7
-4
6
13
3 : 2
GAJDOŚ Jaroslav
:
DŽUBÁK Ján
-4
7
-5
-8
1 : 3
07.12.2023
TJ GEOLÓG Rožňava D
-
STK Gemerská Poloma B
(9:9)
8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
MINČEV Ilko
/
HORVÁTH Kristián
:
ŽÚDEL Ondrej
/
GAJDOŚ Jaroslav
-7
-4
-6
0 : 3
KOLÁRIK Stanislav
:
GAJDOŚ Jaroslav
-10
-9
-9
0 : 3
HORVÁTH Kristián
:
GAJDOŚ Jaroslav
-6
9
9
-4
-6
2 : 3
BALÁŽ Štefan
:
GAJDOŚ Jaroslav
-11
-8
3
-7
1 : 3
MINČEV Ilko
:
GAJDOŚ Jaroslav
1
8
6
3 : 0
01.12.2023
STK Gemerská Poloma B
-
S.T.K. Plešivec B
(6:12)
7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ŽÚDEL Ondrej
/
GAJDOŚ Jaroslav
:
BAKOŠ Norbert
/
OLEÁR Peter
5
9
8
3 : 0
GAJDOŚ Jaroslav
:
OLEÁR Peter
9
-8
8
-4
-11
2 : 3
GAJDOŚ Jaroslav
:
BAKOŠ Norbert
-6
-7
9
-8
1 : 3
GAJDOŚ Jaroslav
:
ŠOFRANKO Ján
-13
7
9
5
3 : 1
GAJDOŚ Jaroslav
:
DRENKO Szilárd
-8
4
-1
-6
1 : 3
23.11.2023
ŠKST Gočovo
-
STK Gemerská Poloma B
(1:17)
6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
SKLENÁR Ján
/
ONDREJČÍK Dušan
:
GAJDOŚ Jaroslav
/
ROCHFALUŠI Vladimír
-7
-6
-5
0 : 3
BOBRÍK Ján
:
GAJDOŚ Jaroslav
9
-5
-7
-6
1 : 3
KRAČUN Martin
:
GAJDOŚ Jaroslav
9
-8
-6
8
-5
2 : 3
ONDREJČÍK Dušan
:
GAJDOŚ Jaroslav
-6
-8
-9
0 : 3
SKLENÁR Ján
:
GAJDOŚ Jaroslav
-7
-6
-8
0 : 3
17.11.2023
STK Gemerská Poloma B
-
STO Mokrance B
(7:11)
5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ČARNOKY Peter
/
GAJDOŚ Jaroslav
:
ŠTURM Milan st.
/
BORTNYÁK Nándor
7
6
10
3 : 0
GAJDOŚ Jaroslav
:
ŠTURM Milan st.
6
1
9
3 : 0
GAJDOŚ Jaroslav
:
VÁRTÁS Ľubomír
-9
5
-6
-10
1 : 3
GAJDOŚ Jaroslav
:
BORTNYÁK Nándor
-8
9
-10
7
5
3 : 2
GAJDOŚ Jaroslav
:
CZINGELY František
-6
10
-5
7
-6
2 : 3
10.11.2023
STO Medzev A
-
STK Gemerská Poloma B
(11:7)
4. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
FLEGNER Roman
/
JUHÁR Miroslav
:
GAJDOŚ Jaroslav
/
ĎURÍČEK Marián
7
-7
-6
-7
1 : 3
FLEGNER Roman
:
GAJDOŚ Jaroslav
-12
7
-7
10
10
3 : 2
PAŽÚR Marián
:
GAJDOŚ Jaroslav
8
9
-8
-7
-3
2 : 3
JUHÁR Miroslav
:
GAJDOŚ Jaroslav
-10
7
7
-7
7
3 : 2
ZVIRINSKÝ Peter
:
GAJDOŚ Jaroslav
-9
7
-5
-11
1 : 3
03.11.2023
ŠK Henckovce
-
STK Gemerská Poloma B
(5:13)
3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
MURZA Štefan
/
KOLIBÁROVÁ Martina
:
GAJDOŚ Jaroslav
/
ROCHFALUŠI Vladimír
10
8
7
3 : 0
ŠIMON Peter
:
GAJDOŚ Jaroslav
-11
-9
11
-10
1 : 3
FAFRÁK Slavomír
:
GAJDOŚ Jaroslav
-8
-10
9
-6
1 : 3
MURZA Štefan
:
GAJDOŚ Jaroslav
6
-8
5
-4
-4
2 : 3
KOLIBÁROVÁ Martina
:
GAJDOŚ Jaroslav
7
4
-9
7
3 : 1
27.10.2023
STK Gemerská Poloma B
-
TJ TATRAN Betliar
(13:5)
2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GAJDOŚ Jaroslav
/
ROCHFALUŠI Vladimír
:
ŠEBESTA Peter st.
/
JERGA Michal
-6
6
-4
-3
1 : 3
GAJDOŚ Jaroslav
:
TERAJ Michal
13
8
11
3 : 0
GAJDOŚ Jaroslav
:
ŠEBESTA Peter st.
-8
-8
-4
0 : 3
GAJDOŚ Jaroslav
:
JERGA Michal
11
-5
8
5
3 : 1
GAJDOŚ Jaroslav
:
LIPTÁK Ondrej
-9
8
5
6
3 : 1
20.10.2023
VAJDA TEAM Dobšiná
-
STK Gemerská Poloma B
(5:13)
1. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ČERVENÁK Roman st.
/
KRÁGA Štefan
:
GAJDOŚ Jaroslav
/
ROCHFALUŠI Vladimír
4
-10
5
8
3 : 1
ČERVENÁK Roman ml.
:
GAJDOŚ Jaroslav
6
-7
-8
10
4
3 : 2
KRÁGA Štefan
:
GAJDOŚ Jaroslav
-14
-7
-8
0 : 3
ČERVENÁK Roman st.
:
GAJDOŚ Jaroslav
5
1
-11
6
3 : 1
KAŠPAR Štefan
:
GAJDOŚ Jaroslav
-9
-9
-11
0 : 3
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 149992