Hľadaj meno/družstvo:
Zoznam dvojíc vo štvorhrách
16.07.2019
  Dvojica Družstvo Odohrané Výhry Prehry Úspešnosť(%)
  Teraj Michal/Árvay Ľubomír TJ Tatran Betliar 18 13 5 72.22
  Gallo Peter/Spišák Miroslav STK Honce A 18 12 6 66.67
  Nemčok František/Balázs Alexander st. S.T.K. Plešivec B 18 12 6 66.67
  Gecelovský Matej/Benčko Marek ŠKST Slavošovce 17 5 12 29.41
  Gecelovský Igor/Boldi Nikolas ŠKST Slavošovce 16 6 10 37.50
  Murza Štefan/Šramko Boris ŠK Henckovce A 15 11 4 73.33
  Zagiba Ján/Fafrák Ivan ŠK Henckovce B 13 5 8 38.46
  Breznen Ľubomír/Žúdel Ondrej ŠK Henckovce A 12 12 0 100.00
  Šimon Peter/Fafrák Slavomír ŠK Henckovce B 12 7 5 58.33
  Šebesta Peter st./Lipták Ondrej TJ Tatran Betliar 12 4 8 33.33
  Bobrík Ján/Kračun Martin ŠKST Gočovo 10 6 4 60.00
  Šofranko Ján/Pulen Ladislav S.T.K. Plešivec B 10 3 7 30.00
  Džubák Ján/Ambrus Ferenc STK Honce A 9 5 4 55.56
  Lakatoš Marek/Minčev Ilko TJ Geológ Rožňava D 8 8 0 100.00
  Kolárik Stanislav/Lakatoš Marek TJ Geológ Rožňava D 8 6 2 75.00
  Chlebuš Radoslav/Maťáš Viliam STK Baník Rakovnica A 8 2 6 25.00
  Naňo Vladimír/Rybár Milan ŠKST Gočovo 8 1 7 12.50
  Čarnoky Peter/Gajdoš Jaroslav STK Gemerská Poloma B 7 7 0 100.00
  Kolárik Stanislav/Tomášik Ondrej TJ Geológ Rožňava D 7 5 2 71.43
  Lesňák Peter/Gallo Marcel STK Baník Rakovnica A 7 3 4 42.86
  Zahoranský Dušan/Hutník Jaroslav MŠK Dobšiná A 7 2 5 28.57
  Maťáš Viliam/Sedlák Ľuboslav STK Baník Rakovnica A 7 0 7 0.00
  Bobrík Ján/Naňo Vladimír ŠKST Gočovo 6 6 0 100.00
  Breznen Ľubomír/Kušnier Jozef ŠK Henckovce A 6 4 2 66.67
  Minčev Ilko/Tomášik Ondrej TJ Geológ Rožňava D 6 3 3 50.00
  Chlebuš Radoslav/Lesňák Peter STK Baník Rakovnica A 6 2 4 33.33
  Fafrák Ivan/Fafrák Slavomír ŠK Henckovce B 6 2 4 33.33
  Ambrus Ferenc/Repiský Rudolf ml. STK Honce A 5 4 1 80.00
  Lenkey Milan/Zahoranský Dušan MŠK Dobšiná A 5 4 1 80.00
  Černický Maximilián/Černická Anna STK Gemerská Poloma B 5 4 1 80.00
  Ambrus Ferenc/Repiský Rudolf st. STK Honce A 5 2 3 40.00
  Šebesta Peter ml./Lipták Ondrej TJ Tatran Betliar 5 1 4 20.00
  Černický Maximilián/Gajdoš Jaroslav STK Gemerská Poloma B 4 1 3 25.00
  Nemeth Miloš/Rochfaluši Vladimír MŠK Dobšiná A 4 1 3 25.00
  Slovik Ladislav/Pulen Ladislav S.T.K. Plešivec B 4 0 4 0.00
  Rybár Milan/Ondrejčík Miroslav ŠKST Gočovo 4 0 4 0.00
  Kolibárová Martina/Šimon Peter ŠK Henckovce B 3 3 0 100.00
  Leitner Walter/Čarnoky Peter STK Gemerská Poloma B 3 3 0 100.00
  Lenkey Milan/Rochfaluši Vladimír MŠK Dobšiná A 3 2 1 66.67
  Nemeth Miloš/Hutník Jaroslav MŠK Dobšiná A 3 1 2 33.33
  Kračun Martin/Rybár Milan ŠKST Gočovo 3 0 3 0.00
  Pulen Ladislav/Molnár Peter S.T.K. Plešivec B 3 0 3 0.00
  Černická Anna/Ďurán Miloslav STK Gemerská Poloma B 3 0 3 0.00
  Gecelovský Igor/Kliment Miloš ŠKST Slavošovce 3 0 3 0.00
  Murza Štefan/Kušnier Jozef ŠK Henckovce A 2 2 0 100.00
  Gajdoš Jaroslav/Černická Anna STK Gemerská Poloma B 2 2 0 100.00
  Fabián Peter/Minčev Ilko TJ Geológ Rožňava D 2 2 0 100.00
  Lesňák Peter/Blahút Stanislav STK Baník Rakovnica A 2 2 0 100.00
  Tomášik Ondrej/Lakatoš Marek TJ Geológ Rožňava D 2 2 0 100.00
  Hutník Jaroslav/Lenkey Vladimír MŠK Dobšiná A 2 1 1 50.00
  Hutník Jaroslav/Hlavačik Štefan MŠK Dobšiná A 2 1 1 50.00
  Rochfaluši Vladimír/Matejzel Igor MŠK Dobšiná A 2 1 1 50.00
  Rochfaluši Vladimír/Lenkey Vladimír MŠK Dobšiná A 2 1 1 50.00
  Sedlák Ľuboslav/Ďurský Stanislav STK Baník Rakovnica A 2 1 1 50.00
  Žúdel Ondrej/Šramko Boris ŠK Henckovce A 2 1 1 50.00
  Szász Patrik/Černická Anna STK Gemerská Poloma B 2 1 1 50.00
  Bobrík Ján/Rybár Milan ŠKST Gočovo 2 1 1 50.00
  Šofranko Ján/Slovik Ladislav S.T.K. Plešivec B 2 1 1 50.00
  Baláž Štefan/Kolárik Stanislav TJ Geológ Rožňava D 2 1 1 50.00
  Hlavačik Štefan/Rochfaluši Vladimír MŠK Dobšiná A 2 1 1 50.00
  Chlebuš Radoslav/Blahút Stanislav STK Baník Rakovnica A 2 1 1 50.00
  Breznen Ľubomír/Murza Štefan ŠK Henckovce A 2 0 2 0.00
  Lenkey Vladimír/Červenák Stanislav MŠK Dobšiná A 2 0 2 0.00
  Szász Patrik/Červenák Roman STK Gemerská Poloma B 2 0 2 0.00
  Šimon Peter/Zagiba Ján ŠK Henckovce B 2 0 2 0.00
  Gajdoš Jaroslav/Szász Patrik STK Gemerská Poloma B 2 0 2 0.00
  Gajdoš Jaroslav/Ďurán Miloslav STK Gemerská Poloma B 2 0 2 0.00
  Boldi Nikolas/Benčko Marek ŠKST Slavošovce 2 0 2 0.00
  Šebesta Peter st./Šebesta Peter ml. TJ Tatran Betliar 2 0 2 0.00
  Naňo Vladimír/Kračun Martin ŠKST Gočovo 2 0 2 0.00
  Gallo Ján st./Minčev Ilko TJ Geológ Rožňava D 1 1 0 100.00
  Balázs Alexander st./Šofranko Ján S.T.K. Plešivec B 1 1 0 100.00
  Rochfaluši Vladimír/Červenák Stanislav MŠK Dobšiná A 1 1 0 100.00
  Jerga Michal ml./Kolárik Stanislav TJ Geológ Rožňava D 1 1 0 100.00
  Hutník Jaroslav/Rochfaluši Vladimír MŠK Dobšiná A 1 1 0 100.00
  Árvay Ľubomír/Šebesta Peter ml. TJ Tatran Betliar 1 1 0 100.00
  Leitner Walter/Černický Maximilián STK Gemerská Poloma B 1 1 0 100.00
  Nemeth Miloš/Lenkey Vladimír MŠK Dobšiná A 1 1 0 100.00
  Šimon Peter/Fafrák Ivan ŠK Henckovce B 1 1 0 100.00
  Baláž Štefan/Tomášik Ondrej TJ Geológ Rožňava D 1 1 0 100.00
  Šimon Peter/Kalina Marian ŠK Henckovce B 1 1 0 100.00
  Džubák Ján/Repiský Rudolf ml. STK Honce A 1 1 0 100.00
  Černický Maximilián/Čarnoky Peter STK Gemerská Poloma B 1 1 0 100.00
  Čarnoky Peter/Černická Anna STK Gemerská Poloma B 1 1 0 100.00
  Gallo Peter/Repiský Rudolf st. STK Honce A 1 0 1 0.00
  Červenák Roman/Červenák Martin MŠK Dobšiná A 1 0 1 0.00
  Leitner Walter/Černická Anna STK Gemerská Poloma B 1 0 1 0.00
  Balázs Alexander st./Slovik Ladislav S.T.K. Plešivec B 1 0 1 0.00
  Ondrejčík Dušan/Ondrejčík Miroslav ŠKST Gočovo 1 0 1 0.00
  Pulen Ladislav/Molnár Ľudovít S.T.K. Plešivec B 1 0 1 0.00
  Gallo Peter/Gallo Viliam ml. STK Honce A 1 0 1 0.00
  Hlavačik Štefan/Červenák Stanislav MŠK Dobšiná A 1 0 1 0.00
  Lesňák Peter/Maťáš Viliam STK Baník Rakovnica A 1 0 1 0.00
  Lesňák Peter/Sedlák Ľuboslav STK Baník Rakovnica A 1 0 1 0.00
  Chlebuš Radoslav/Sedlák Ľuboslav STK Baník Rakovnica A 1 0 1 0.00
  Gecelovský Igor/Gecelovský Matej ŠKST Slavošovce 1 0 1 0.00
  Gallo Marcel/Chlebuš Radoslav STK Baník Rakovnica A 1 0 1 0.00
  Lakatoš Marek/Németh Dávid TJ Geológ Rožňava D 1 0 1 0.00
  Ďurán Miloslav/Romok Ondrej STK Gemerská Poloma B 1 0 1 0.00
  Jerga Michal ml./Tomášik Ondrej TJ Geológ Rožňava D 1 0 1 0.00
  Maťáš Viliam/Német Jaroslav STK Baník Rakovnica A 1 0 1 0.00
  Zagiba Ján/Fafrák Slavomír ŠK Henckovce B 1 0 1 0.00
  Rochfaluši Vladimír/Moľčan Ľubomír MŠK Dobšiná A 1 0 1 0.00
  Chlebuš Radoslav/Német Jaroslav STK Baník Rakovnica A 1 0 1 0.00
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 34249