Vyberte si časť:
Skupina:
Hľadaj meno/družstvo:
Rebríček jednotlivcov vo štvorhrách podľa častí
  Do PDF/Tlač
Por. Hráč Družstvo Účasť(%) Odohrané Výhry Prehry Úspešnosť(%)
1 OLEÁR Peter S.T.K. Plešivec B 100.00 5 5 0 100.00
1 BALÁZS Alexander st. ŠK Jablonov nad Turňou B 100.00 5 5 0 100.00
1 HERCZEG András ŠK Jablonov nad Turňou B 100.00 5 5 0 100.00
1 BAKOŠ Norbert S.T.K. Plešivec B 100.00 5 5 0 100.00
1 ČARNOKY Peter STK Gemerská Poloma B 80.00 4 4 0 100.00
1 ŽÚDEL Ondrej STK Gemerská Poloma B 60.00 3 3 0 100.00
1 SPIŠÁK Miroslav STK Honce A 40.00 2 2 0 100.00
1 LENKEY Milan MŠK Dobšiná A 40.00 2 2 0 100.00
2 SLOVIK Ladislav S.T.K. Plešivec B 100.00 5 4 1 80.00
2 DŽUBÁK Ján STK Honce A 100.00 5 4 1 80.00
2 DRENKO Szilárd S.T.K. Plešivec B 100.00 5 4 1 80.00
3 AMBRUS Ferenc STK Honce A 80.00 4 3 1 75.00
3 GALLO Peter STK Honce A 80.00 4 3 1 75.00
3 KOLÁRIK Stanislav TJ Geológ Rožňava D 80.00 4 3 1 75.00
4 FAFRÁK Ivan ŠK Henckovce A 60.00 3 2 1 66.67
4 JÁNOSDEÁK Dávid ŠK Jablonov nad Turňou B 60.00 3 2 1 66.67
4 BALÁŽ Štefan TJ Geológ Rožňava D 60.00 3 2 1 66.67
5 KUŠNIER Jozef ŠK Henckovce A 100.00 5 3 2 60.00
5 MINČEV Ilko TJ Geológ Rožňava D 100.00 5 3 2 60.00
5 LAKATOŠ Marek TJ Geológ Rožňava D 100.00 5 3 2 60.00
5 BOBRÍK Ján MŠK Dobšiná A 100.00 5 3 2 60.00
5 BREZNEN Ľubomír ŠK Henckovce A 100.00 5 3 2 60.00
6 REPISKÝ Rudolf ml. STK Honce A 80.00 4 2 2 50.00
6 ZAHORANSKÝ Dušan MŠK Dobšiná A 40.00 2 1 1 50.00
6 HUTNÍK Jaroslav MŠK Dobšiná A 40.00 2 1 1 50.00
6 TOKARČÍK Martin STK Gemerská Poloma B 40.00 2 1 1 50.00
7 ONDREJČÍK Miroslav ŠKST Gočovo 100.00 5 2 3 40.00
7 KRAČUN Martin ŠKST Gočovo 100.00 5 2 3 40.00
7 BARCZI Lóránt ŠK Jablonov nad Turňou B 100.00 5 2 3 40.00
8 ROCHFALUŠI Vladimír MŠK Dobšiná A 60.00 3 1 2 33.33
9 BENČKO Marek ŠKST Slavošovce 80.00 4 1 3 25.00
9 GAJDOŚ Jaroslav STK Gemerská Poloma B 80.00 4 1 3 25.00
9 ŠEBESTA Peter st. TJ Tatran Betliar 80.00 4 1 3 25.00
9 MURZA Štefan TJ Tatran Betliar 80.00 4 1 3 25.00
9 ZAGIBA Ján ŠK Henckovce A 80.00 4 1 3 25.00
10 GECELOVSKÝ Matej ŠKST Slavošovce 100.00 5 1 4 20.00
10 TERAJ Michal TJ Tatran Betliar 100.00 5 1 4 20.00
11 GECELOVSKÝ Igor ŠKST Slavošovce 100.00 5 0 5 0.00
11 KARDOS Pavol ŠK Jablonov nad Turňou B 40.00 2 0 2 0.00
11 FAFRÁK Slavomír ŠK Henckovce A 40.00 2 0 2 0.00
11 ĎURÁN Miloslav STK Gemerská Poloma B 60.00 3 0 3 0.00
11 LENKEY Vladimír MŠK Dobšiná A 40.00 2 0 2 0.00
11 HLAVÁČIK Štefan MŠK Dobšiná A 40.00 2 0 2 0.00
11 ČERVENÁK Stanislav MŠK Dobšiná A 40.00 2 0 2 0.00
11 LIPTÁK Ondrej TJ Tatran Betliar 40.00 2 0 2 0.00
11 ÁRVAY Ľubomír TJ Tatran Betliar 40.00 2 0 2 0.00
11 ONDREJČÍK Dušan ŠKST Gočovo 80.00 4 0 4 0.00
11 RYBÁR Milan ŠKST Gočovo 100.00 5 0 5 0.00
11 KLIMENT Miloš ŠKST Slavošovce 100.00 5 0 5 0.00
Rebríček jednotlivcov s účasťou pod 40%
Por. Hráč Družstvo Účasť(%) Odohrané Výhry Prehry Úspešnosť(%)
12 TOMÁŠIK Ondrej TJ Geológ Rožňava D 20.00 1 1 0 100.00
12 TENGELY Matej STK Gemerská Poloma B 20.00 1 1 0 100.00
12 GALLO Ján ml. TJ Geológ Rožňava D 20.00 1 1 0 100.00
12 ŠIMON Peter ŠK Henckovce A 20.00 1 1 0 100.00
12 ŠEBESTA Peter ml. TJ Tatran Betliar 20.00 1 1 0 100.00
12 FERKO René TJ Geológ Rožňava D 20.00 1 1 0 100.00
13 KAMENSKÝ Milan STK Honce A 20.00 1 0 1 0.00
13 ALBERT Viktor STK Gemerská Poloma B 20.00 1 0 1 0.00
13 SKLENÁR Ján ŠKST Gočovo 20.00 1 0 1 0.00
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 40923