Vyberte si časť:
Skupina:
Hľadaj meno/družstvo:
Rebríček jednotlivcov vo štvorhrách podľa častí
  Do PDF/Tlač
Por. Hráč Družstvo Účasť(%) Odohrané Výhry Prehry Úspešnosť(%)
1 ČARNOKY Peter STK Gemerská Poloma B 69.23 9 9 0 100.00
2 BAKOŠ Norbert S.T.K. Plešivec B 100.00 13 12 1 92.31
2 OLEÁR Peter S.T.K. Plešivec B 100.00 13 12 1 92.31
3 LENKEY Milan MŠK Dobšiná A 76.92 10 9 1 90.00
4 ŽÚDEL Ondrej STK Gemerská Poloma B 53.85 7 6 1 85.71
5 DŽUBÁK Ján STK Honce A 100.00 13 10 3 76.92
5 BOBRÍK Ján MŠK Dobšiná A 100.00 13 10 3 76.92
6 HERCZEG András ŠK Jablonov nad Turňou B 92.31 12 9 3 75.00
6 AMBRUS Ferenc STK Honce A 92.31 12 9 3 75.00
6 KUŠNIER Jozef ŠK Henckovce A 61.54 8 6 2 75.00
7 SLOVIK Ladislav S.T.K. Plešivec B 76.92 10 7 3 70.00
8 BREZNEN Ľubomír ŠK Henckovce A 100.00 13 9 4 69.23
8 MINČEV Ilko TJ Geológ Rožňava D 100.00 13 9 4 69.23
8 BALÁZS Alexander st. ŠK Jablonov nad Turňou B 100.00 13 9 4 69.23
9 LAKATOŠ Marek TJ Geológ Rožňava D 92.31 12 8 4 66.67
9 BALÁŽ Štefan TJ Geológ Rožňava D 69.23 9 6 3 66.67
9 KOLÁRIK Stanislav TJ Geológ Rožňava D 69.23 9 6 3 66.67
9 FAFRÁK Ivan ŠK Henckovce A 69.23 9 6 3 66.67
9 ŠIMON Peter ŠK Henckovce A 46.15 6 4 2 66.67
10 DRENKO Szilárd S.T.K. Plešivec B 100.00 13 8 5 61.54
11 ŠEBESTA Peter st. TJ Tatran Betliar 84.62 11 6 5 54.55
11 GAJDOŠ Jaroslav STK Gemerská Poloma B 84.62 11 6 5 54.55
12 MURZA Štefan TJ Tatran Betliar 92.31 12 6 6 50.00
12 GALLO Peter STK Honce A 92.31 12 6 6 50.00
13 HUTNÍK Jaroslav MŠK Dobšiná A 53.85 7 3 4 42.86
14 JÁNOSDEÁK Dávid ŠK Jablonov nad Turňou B 76.92 10 4 6 40.00
15 ONDREJČÍK Miroslav ŠKST Gočovo 92.31 12 4 8 33.33
15 TERAJ Michal TJ Tatran Betliar 92.31 12 4 8 33.33
15 REPISKÝ Rudolf ml. STK Honce A 69.23 9 3 6 33.33
16 BARCZI Lóránt ŠK Jablonov nad Turňou B 100.00 13 4 9 30.77
17 ZAHORANSKÝ Dušan MŠK Dobšiná A 53.85 7 2 5 28.57
18 KRAČUN Martin ŠKST Gočovo 92.31 12 3 9 25.00
19 RYBÁR Milan ŠKST Gočovo 100.00 13 3 10 23.08
20 ĎURÁN Miloslav STK Gemerská Poloma B 84.62 11 2 9 18.18
21 ÁRVAY Ľubomír TJ Tatran Betliar 46.15 6 1 5 16.67
22 SKLENÁR Ján ŠKST Gočovo 53.85 7 1 6 14.29
23 ONDREJČÍK Dušan ŠKST Gočovo 61.54 8 1 7 12.50
24 KLIMENT Miloš ŠKST Slavošovce 92.31 12 1 11 8.33
24 BENČKO Marek ŠKST Slavošovce 92.31 12 1 11 8.33
25 GECELOVSKÝ Matej ŠKST Slavošovce 100.00 13 1 12 7.69
25 GECELOVSKÝ Igor ŠKST Slavošovce 100.00 13 1 12 7.69
Rebríček jednotlivcov s účasťou pod 40%
Por. Hráč Družstvo Účasť(%) Odohrané Výhry Prehry Úspešnosť(%)
26 FERKO René TJ Geológ Rožňava D 30.77 4 4 0 100.00
26 TOMÁŠIK Ondrej TJ Geológ Rožňava D 23.08 3 3 0 100.00
26 ŠEBESTA Peter ml. TJ Tatran Betliar 15.38 2 2 0 100.00
26 GALLO Ján ml. TJ Geológ Rožňava D 7.69 1 1 0 100.00
26 ĎURÍČEK Marián STK Gemerská Poloma B 7.69 1 1 0 100.00
26 HORVÁT Kristian TJ Geológ Rožňava D 7.69 1 1 0 100.00
27 SPIŠÁK Miroslav STK Honce A 38.46 5 4 1 80.00
28 ŠRAMKO Boris ŠK Henckovce A 30.77 4 3 1 75.00
29 PULEN Ladislav S.T.K. Plešivec B 15.38 2 1 1 50.00
30 ROCHFALUŠI Vladimír MŠK Dobšiná A 30.77 4 1 3 25.00
31 ZAGIBA Ján ŠK Henckovce A 38.46 5 1 4 20.00
31 FAFRÁK Slavomír ŠK Henckovce A 38.46 5 1 4 20.00
31 ČERVENÁK Stanislav MŠK Dobšiná A 38.46 5 1 4 20.00
31 LIPTÁK Ondrej TJ Tatran Betliar 38.46 5 1 4 20.00
32 KARDOS Pavol ŠK Jablonov nad Turňou B 15.38 2 0 2 0.00
32 ČERVENÁK František MŠK Dobšiná A 7.69 1 0 1 0.00
32 KAMENSKÝ Milan STK Honce A 7.69 1 0 1 0.00
32 HLAVÁČIK Štefan MŠK Dobšiná A 15.38 2 0 2 0.00
32 LENKEY Vladimír MŠK Dobšiná A 23.08 3 0 3 0.00
32 ŠOFRANKO Ján S.T.K. Plešivec B 7.69 1 0 1 0.00
32 TOKARČÍK Martin STK Gemerská Poloma B 38.46 5 0 5 0.00
32 ALBERT Viktor STK Gemerská Poloma B 7.69 1 0 1 0.00
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 48157