Vyberte si časť:
Skupina:
Hľadaj meno/družstvo:
Rebríček jednotlivcov v dvojhrách podľa častí
  Do PDF/Tlač
Por. Hráč Družstvo Účasť(%) Odohr. Výhry Prehry Úspešn.(%)
1 ŽÚDEL Ondrej TJ TATRAN Betliar 82.69 43 41 2 95.35
2 FLEGNER Rudolf SŠK Poproč B 50.00 24 22 2 91.67
3 MINČEV Ilko TJ GEOLÓG Rožňava D 95.83 46 40 6 86.96
4 QUANG Huy Pham SŠK Poproč B 58.33 28 24 4 85.71
5 PETRIČKO Milan SŠK Poproč B 68.75 33 27 6 81.82
6 DRENKO Szilárd S.T.K. Plešivec B 97.92 47 38 9 80.85
7 LAKOMÝ Tibor TJ GEOLÓG Rožňava D 62.50 30 24 6 80.00
8 BALÁŽ Štefan TJ GEOLÓG Rožňava D 70.83 34 27 7 79.41
9 DELY Attila TJ GEOLÓG Rožňava D 50.00 24 19 5 79.17
10 ČERVENÁK Roman st. VAJDA TEAM Dobšiná 97.92 47 36 11 76.60
11 GALLO Peter STK Honce 75.00 36 27 9 75.00
12 DUC Than Hong SŠK Poproč B 58.33 28 21 7 75.00
13 OLEÁR Peter S.T.K. Plešivec B 100.00 48 34 14 70.83
14 VÁRTÁS Ľubomír STO Mokrance B 91.67 44 31 13 70.45
15 BREZNEN Ľubomír ŠK Henckovce 84.62 44 31 13 70.45
16 ŠIMON Peter ŠK Henckovce 84.62 44 31 13 70.45
17 BAKOŠ Norbert S.T.K. Plešivec B 95.83 46 32 14 69.57
18 REPISKÝ Rudolf ml. STK Honce 47.92 23 15 8 65.22
19 ŠVEČKA Tibor STO Mokrance B 83.33 40 26 14 65.00
20 ĎURÍČEK Marián STK Gemerská Poloma B 98.08 51 33 18 64.71
21 BUBENČÍK Marian VAJDA TEAM Dobšiná 95.83 46 29 17 63.04
22 TERAJ Michal TJ TATRAN Betliar 73.08 38 23 15 60.53
23 ŠEBESTA Peter st. TJ TATRAN Betliar 61.54 32 19 13 59.38
24 JERGA Michal TJ TATRAN Betliar 69.23 36 21 15 58.33
25 ÁRVAY Ľubomír TJ TATRAN Betliar 59.62 31 18 13 58.06
26 GUMÁŇ Martin SŠK Poproč B 52.08 25 14 11 56.00
27 FLEGNER Roman STO Medzev A 70.83 34 19 15 55.88
28 KOLÁRIK Stanislav TJ GEOLÓG Rožňava D 70.83 34 19 15 55.88
29 DŽUBÁK Ján STK Honce 81.25 39 21 18 53.85
30 HARČARIK Miroslav SŠK Poproč B 66.67 32 17 15 53.12
31 BOBRÍK Ján ŠKST Gočovo 91.07 51 27 24 52.94
32 CZINGELY František STO Mokrance B 100.00 48 25 23 52.08
33 AMBRUS Ferenc STK Honce 79.17 38 19 19 50.00
34 ZVIRINSKÝ Peter STO Medzev A 70.83 34 17 17 50.00
35 GUMÁNY Pavol STO Mokrance B 83.33 40 20 20 50.00
36 MURZA Štefan ŠK Henckovce 84.62 44 22 22 50.00
37 GAJDOŠ Jaroslav STK Gemerská Poloma B 90.38 47 23 24 48.94
38 GALLO Viliam ml. STK Honce 66.67 32 14 18 43.75
39 ČERVENÁK Roman ml. VAJDA TEAM Dobšiná 95.83 46 20 26 43.48
40 KRÁGA Štefan VAJDA TEAM Dobšiná 97.92 47 18 29 38.30
41 KRAČUN Martin ŠKST Gočovo 75.00 42 16 26 38.10
42 KALETA Peter STO Medzev A 62.50 30 10 20 33.33
43 JUHÁR Miroslav STO Medzev A 72.92 35 11 24 31.43
44 ĎURÁN Miloslav STK Gemerská Poloma B 98.08 51 15 36 29.41
45 FAFRÁK Ivan ŠK Henckovce 53.85 28 8 20 28.57
46 SZEPESI Árpád STO Hrhov 92.31 48 13 35 27.08
47 HALÁSZOVÁ Noémi STO Hrhov 100.00 52 14 38 26.92
48 LIPTÁK Ondrej TJ TATRAN Betliar 51.92 27 7 20 25.93
49 HAMADEJ MIlan STO Medzev A 41.67 20 5 15 25.00
50 ROCHFALUŠI Vladimír STK Gemerská Poloma B 98.08 51 12 39 23.53
51 JÁNOSDEÁK Peter STO Hrhov 96.15 50 11 39 22.00
52 POGÁNY Ádám STO Hrhov 65.38 34 4 30 11.76
53 ONDREJČÍK Miroslav ŠKST Gočovo 82.14 46 3 43 6.52
54 ŠOFRANKO Ján S.T.K. Plešivec B 68.75 33 2 31 6.06
55 ONDREJČÍK Dušan ŠKST Gočovo 89.29 50 1 49 2.00
Rebríček jednotlivcov s účasťou pod 40%
Por. Hráč Družstvo Účasť(%) Odohr. Výhry Prehry Úspešn.(%)
56 GALLO Peter TJ GEOLÓG Rožňava D 8.33 4 3 1 75.00
57 LÖRINC Gabriel STO Mokrance B 8.33 4 3 1 75.00
58 KOCUR Matúš SŠK Poproč B 8.33 4 2 2 50.00
59 MOGYORÓSI Miroslav STO Medzev A 8.33 4 2 2 50.00
60 SZÉKESSI Róbert STO Medzev A 8.33 4 2 2 50.00
61 KUŠNIER Jozef ŠK Henckovce 38.46 20 8 12 40.00
62 GALLO Ján st. TJ GEOLÓG Rožňava D 16.67 8 3 5 37.50
63 SPIŠÁK Miroslav STK Honce 16.67 8 3 5 37.50
64 PAŽÚR Marián STO Medzev A 18.75 9 3 6 33.33
65 TOVARŇÁK Martin STO Mokrance B 8.33 4 1 3 25.00
66 PETRÁŠ Peter SŠK Poproč B 8.33 4 1 3 25.00
67 ROTH Zoltán STO Medzev A 8.33 4 1 3 25.00
68 SZÉKESSI Jozef STO Medzev A 8.33 4 1 3 25.00
69 DOMIK Ladislav STK Honce 18.75 9 2 7 22.22
70 ČONKA Ladislav STO Medzev A 12.50 6 1 5 16.67
71 NAŇO Vladimír ŠKST Gočovo 10.71 6 1 5 16.67
72 LÖRINC Gejza STO Mokrance B 25.00 12 2 10 16.67
73 NÉMETH Štefan STK Honce 14.58 7 1 6 14.29
74 HIĽOVSKÝ Rastislav SŠK Poproč B 16.67 8 1 7 12.50
75 PULEN Ladislav S.T.K. Plešivec B 37.50 18 2 16 11.11
76 FAFRÁK Slavomír ŠK Henckovce 23.08 12 0 12 0.00
77 JÁNOSDEÁK Dávid STO Hrhov 7.69 4 0 4 0.00
78 TOMÁŠIK Ondrej TJ GEOLÓG Rožňava D 8.33 4 0 4 0.00
79 KAŠPAR Štefan VAJDA TEAM Dobšiná 4.17 2 0 2 0.00
80 GREGOVÁ Miriam SŠK Poproč B 12.50 6 0 6 0.00
81 JÁNOSDEÁK Ákos STO Hrhov 7.69 4 0 4 0.00
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 107187