Vyberte si časť:
Skupina:
Hľadaj meno/družstvo:
Rebríček jednotlivcov v dvojhrách podľa častí
  Do PDF/Tlač
Por. Hráč Družstvo Účasť(%) Odohr. Výhry Prehry Úspešn.(%)
1 Žúdel Ondrej ŠK Henckovce A 75.00 51 47 4 92.16
2 Minčev Ilko TJ Geológ Rožňava D 76.47 52 47 5 90.38
3 Šramko Boris ŠK Henckovce A 83.82 57 51 6 89.47
4 Breznen Ľubomír ŠK Henckovce A 98.53 67 58 9 86.57
5 Šebesta Peter st. TJ Tatran Betliar 73.53 50 43 7 86.00
6 Nemčok František S.T.K. Plešivec B 86.76 59 49 10 83.05
7 Čarnoky Peter STK Gemerská Poloma B 70.83 51 39 12 76.47
8 Tomášik Ondrej TJ Geológ Rožňava D 97.06 66 50 16 75.76
9 Árvay Ľubomír TJ Tatran Betliar 94.12 64 48 16 75.00
10 Teraj Michal TJ Tatran Betliar 88.24 60 44 16 73.33
11 Lesňák Peter STK Baník Rakovnica A 82.35 56 41 15 73.21
12 Lakatoš Marek TJ Geológ Rožňava D 92.65 63 46 17 73.02
13 Ambrus Ferenc STK Honce A 94.12 64 45 19 70.31
14 Černický Maximilián STK Gemerská Poloma B 50.00 36 25 11 69.44
15 Murza Štefan ŠK Henckovce A 98.53 67 46 21 68.66
16 Bobrík Ján ŠKST Gočovo 87.50 63 42 21 66.67
17 Gallo Peter STK Honce A 100.00 68 45 23 66.18
18 Balázs Alexander st. S.T.K. Plešivec B 97.06 66 43 23 65.15
19 Boldi Nikolas ŠKST Slavošovce 88.24 60 39 21 65.00
20 Džubák Ján STK Honce A 47.06 32 20 12 62.50
21 Šimon Peter ŠK Henckovce B 94.12 64 35 29 54.69
22 Kolárik Stanislav TJ Geológ Rožňava D 88.24 60 32 28 53.33
23 Gecelovský Matej ŠKST Slavošovce 85.29 58 30 28 51.72
24 Spišák Miroslav STK Honce A 80.88 55 28 27 50.91
25 Slovik Ladislav S.T.K. Plešivec B 41.18 28 14 14 50.00
26 Fafrák Ivan ŠK Henckovce B 97.06 66 33 33 50.00
27 Gajdoš Jaroslav STK Gemerská Poloma B 86.11 62 29 33 46.77
28 Kračun Martin ŠKST Gočovo 76.39 55 24 31 43.64
29 Hlavačik Štefan MŠK Dobšiná A 87.50 63 27 36 42.86
30 Naňo Vladimír ŠKST Gočovo 77.78 56 22 34 39.29
31 Hutník Jaroslav MŠK Dobšiná A 62.50 45 17 28 37.78
32 Černická Anna STK Gemerská Poloma B 68.06 49 18 31 36.73
33 Zahoranský Dušan MŠK Dobšiná A 50.00 36 13 23 36.11
34 Benčko Marek ŠKST Slavošovce 94.12 64 21 43 32.81
35 Rochfaluši Vladimír MŠK Dobšiná A 75.00 54 17 37 31.48
36 Gallo Marcel STK Baník Rakovnica A 47.06 32 10 22 31.25
37 Zagiba Ján ŠK Henckovce B 97.06 66 16 50 24.24
38 Pulen Ladislav S.T.K. Plešivec B 86.76 59 14 45 23.73
39 Šofranko Ján S.T.K. Plešivec B 54.41 37 8 29 21.62
40 Gecelovský Igor ŠKST Slavošovce 75.00 51 11 40 21.57
41 Maťáš Viliam STK Baník Rakovnica A 60.29 41 7 34 17.07
42 Fafrák Slavomír ŠK Henckovce B 86.76 59 10 49 16.95
43 Chlebuš Radoslav STK Baník Rakovnica A 98.53 67 11 56 16.42
44 Rybár Milan ŠKST Gočovo 93.06 67 11 56 16.42
45 Ďurán Miloslav STK Gemerská Poloma B 44.44 32 5 27 15.62
46 Lipták Ondrej TJ Tatran Betliar 91.18 62 8 54 12.90
47 Sedlák Ľuboslav STK Baník Rakovnica A 54.41 37 2 35 5.41
48 Kliment Miloš ŠKST Slavošovce 51.47 35 1 34 2.86
Rebríček jednotlivcov s účasťou pod 40%
Por. Hráč Družstvo Účasť(%) Odohr. Výhry Prehry Úspešn.(%)
49 Fabián Peter TJ Geológ Rožňava D 2.94 2 2 0 100.00
50 Lenkey Milan MŠK Dobšiná A 25.00 18 17 1 94.44
51 Baláž Štefan TJ Geológ Rožňava D 11.76 8 7 1 87.50
52 Leitner Walter STK Gemerská Poloma B 31.94 23 19 4 82.61
53 Repiský Rudolf ml. STK Honce A 36.76 25 19 6 76.00
54 Kolibárová Martina ŠK Henckovce B 17.65 12 9 3 75.00
55 Kušnier Jozef ŠK Henckovce A 38.24 26 18 8 69.23
56 Repiský Rudolf st. STK Honce A 4.41 3 2 1 66.67
57 Jerga Michal ml. TJ Geológ Rožňava D 11.76 8 5 3 62.50
58 Gallo Viliam ml. STK Honce A 29.41 20 11 9 55.00
59 Nemeth Miloš MŠK Dobšiná A 36.11 26 14 12 53.85
60 Csobady Marian MŠK Dobšiná A 2.78 2 1 1 50.00
61 Gallo Ján st. TJ Geológ Rožňava D 5.88 4 2 2 50.00
62 Kamenský Milan STK Honce A 4.41 3 1 2 33.33
63 Šebesta Peter ml. TJ Tatran Betliar 29.41 20 6 14 30.00
64 Lenkey Vladimír MŠK Dobšiná A 30.56 22 6 16 27.27
65 Červenák Roman STK Gemerská Poloma B 5.56 4 1 3 25.00
66 Matejzel Igor MŠK Dobšiná A 5.56 4 1 3 25.00
67 Blahút Stanislav STK Baník Rakovnica A 23.53 16 3 13 18.75
68 Ondrejčík Miroslav ŠKST Gočovo 31.94 23 3 20 13.04
69 Červenák Stanislav MŠK Dobšiná A 11.11 8 1 7 12.50
70 Szász Patrik STK Gemerská Poloma B 22.22 16 1 15 6.25
71 Molnár Peter S.T.K. Plešivec B 27.94 19 1 18 5.26
72 Német Jaroslav STK Baník Rakovnica A 7.35 5 0 5 0.00
73 Romok Ondrej STK Gemerská Poloma B 5.56 4 0 4 0.00
74 Molnár Ľudovít S.T.K. Plešivec B 5.88 4 0 4 0.00
75 Ďurský Stanislav STK Baník Rakovnica A 26.47 18 0 18 0.00
76 Németh Dávid TJ Geológ Rožňava D 7.35 5 0 5 0.00
77 Tengely Matej STK Gemerská Poloma B 4.17 3 0 3 0.00
78 Gallo Viliam st. STK Honce A 2.94 2 0 2 0.00
79 Kalina Marian ŠK Henckovce B 1.47 1 0 1 0.00
80 Ondrejčík Dušan ŠKST Gočovo 5.56 4 0 4 0.00
81 Červenák Roman MŠK Dobšiná A 5.56 4 0 4 0.00
82 Červenák Martin MŠK Dobšiná A 8.33 6 0 6 0.00
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 29149